Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
  • آموزش تصویری ارسال درخواست
  • تقدیر حوزه علمیه کشور از مدیریت حوزه‌های علمیه استان
  • جذب سرباز طلبه
حوزه /حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس نیز با تقدیر از تلاش های مدیریت حوزه‌ علمیه استان، گفت: تقویت حوزه و روحانیت در دستور کار قرار دارد.
به گزارش  روابط عمومی  مرکز مدیریت حوزه‌ علمیه استان هرمزگان، مدیر و معاونان حوزه علمیه هرمزگان، صبح امروز با نماینده ولی در استان و امام جمعه بندرعباس، دیدار کردند.
در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام نادر حقیقی، سرپرست حوزه‌علمیه هرمزگان ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، به ارائه گزارش عملکرد مدیریت حوزه‌ استان پرداخت و گفت: حوزه به دنبال برگزاری کلاس های مهارت افزایی برای طلاب است.
وی با اشاره به برگزاری اردو 120نفری طلاب حوزه های علمیه استان در قم، افزود: در این دوره اساتید، استعدادهای طلاب را شناسایی و برای پرورش آن برنامه‌ریزی می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس نیز  با تقدیر از تلاش های مدیریت حوزه‌ علمیه استان، گفت: تقویت حوزه و روحانیت در دستور کار قرار دارد.
وی با تاکید بر ضرورت مهارت افزایی طلاب، اظهار کرد: در کنار برنامه های آموزشی باید خلأهای مهارتی را رفع کرد، چون طلبه ملأ می شود، اما مهارت تحقیق و تبلیغ و مشاوره را ندارد.
امام جمعه بندرعباس اذعان کرد: باید طلاب را از هر جهت آماده کرد تا در آینده بتوانند مأموریت ها و مسئولیت های محوله را انجام دهند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در پایان تأکید کرد: با کمک حوزه علمیه افکارنو و ایده های جدید را شناسایی و در آینده از میان آنها مدیر، امام جمعه، مبلّغ نمونه، مفسر و ... را تربیت کرد.
انتهای پیام

مدارس استان

loading...