«حجت الاسلام و المسلمین نادر حقیقی» برای بازدید از دوره تابستانی طلاب بشاگرد و سندرک و تقویت روحیه طلاب، راهی بشاگرد از استان هرمزگان شد.


«حجت الاسلام و المسلمین حقیقی» در حاشیه برگزاری بازدید از دوره تابستانی طلاب بشاگرد و سندرک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، به اهمیت تسلط و ارتقاء سطح علمی طلاب پرداخت و بیان داشت: دوره های تابستانی بهترین زمان برای ارتقا علمی و عملی و دانش افزایی طلاب خواهد بود.
وی با بیان اینکه این دوره ویژه طلاب حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) سندرک و صاحب الزمان(عج) بشاگرد است، خاطر نشان شد: این دوره ۱۵روزه ویژه طلاب حوزه علمیه سندرک و بشاگرد، رسما فعالیت آموزشی خود را از هفتم تیر ماه امسال در حوزه علمیه برادران صاحب الزمان(عج) بشاگرد آغاز کرده است.
استاد حوزه به تشریح این دوره پرداخت و افزود: برگزاری کلاس های قرائت قرآن، بیان قواعد روخوانی و روانخوانی و تجوید و روش تجزیه و ترکیب و قواعد ادبیات عرب و قواعد اصولی و آشنایی با اصطلاح های اصولی به صورت کارگاهی در قالب گروه های چند نفره با حضور اساتید مجرب از جمله موارد آموزشی این دوره تابستانی است.
«حجت الاسلام و المسلمین حقیقی» ضمن اشاره به تدریس کتاب آداب المتعلمین در کلاس آموزشی اخلاق، ویژه طلاب در این دوره، تاکید کرد: پاسخ گویی به شبه های کلامی و اعتقادی و برگزاری مسابقه های ورزشی و اردوی یک روزه درون استانی از دیگر برنامه‌های این دوره تابستانی خواهد بود.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین حقیقی مدیریت حوزه‌ علمیه استان هرمزگان ضمن تشکر از مسئولان برگزاری این دوره، از طلاب و فعالیت های آموزشی آن ها بازدید کرد.