Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
  • آموزش تصویری ارسال درخواست
  • تقدیر حوزه علمیه کشور از مدیریت حوزه‌های علمیه استان
  • جذب سرباز طلبه

«حجت الاسلام و المسلمین نادر حقیقی» برای بازدید از دوره تابستانی طلاب بشاگرد و سندرک و تقویت روحیه طلاب، راهی بشاگرد از استان هرمزگان شد.


«حجت الاسلام و المسلمین حقیقی» در حاشیه برگزاری بازدید از دوره تابستانی طلاب بشاگرد و سندرک در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از هرمزگان، به اهمیت تسلط و ارتقاء سطح علمی طلاب پرداخت و بیان داشت: دوره های تابستانی بهترین زمان برای ارتقا علمی و عملی و دانش افزایی طلاب خواهد بود.
وی با بیان اینکه این دوره ویژه طلاب حوزه علمیه امیرالمومنین(علیه السلام) سندرک و صاحب الزمان(عج) بشاگرد است، خاطر نشان شد: این دوره ۱۵روزه ویژه طلاب حوزه علمیه سندرک و بشاگرد، رسما فعالیت آموزشی خود را از هفتم تیر ماه امسال در حوزه علمیه برادران صاحب الزمان(عج) بشاگرد آغاز کرده است.
استاد حوزه به تشریح این دوره پرداخت و افزود: برگزاری کلاس های قرائت قرآن، بیان قواعد روخوانی و روانخوانی و تجوید و روش تجزیه و ترکیب و قواعد ادبیات عرب و قواعد اصولی و آشنایی با اصطلاح های اصولی به صورت کارگاهی در قالب گروه های چند نفره با حضور اساتید مجرب از جمله موارد آموزشی این دوره تابستانی است.
«حجت الاسلام و المسلمین حقیقی» ضمن اشاره به تدریس کتاب آداب المتعلمین در کلاس آموزشی اخلاق، ویژه طلاب در این دوره، تاکید کرد: پاسخ گویی به شبه های کلامی و اعتقادی و برگزاری مسابقه های ورزشی و اردوی یک روزه درون استانی از دیگر برنامه‌های این دوره تابستانی خواهد بود.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین حقیقی مدیریت حوزه‌ علمیه استان هرمزگان ضمن تشکر از مسئولان برگزاری این دوره، از طلاب و فعالیت های آموزشی آن ها بازدید کرد.

مدارس استان

loading...