Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
  • آموزش تصویری ارسال درخواست
  • تقدیر حوزه علمیه کشور از مدیریت حوزه‌های علمیه استان
  • جذب سرباز طلبه

انعقاد تفاهم نامه همکاری حوزه‌های علمیه استان هرمزگان با شرکت آب منطقه ای هرمزگان

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان هرمزگان ظهر امروز تفاهم نامه همکاری بین حوزه‌های علمیه استان هرمزگان و شرکت آب منطقه ای هرمزگان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حقیقی سرپرست مدیریت حوزه‌های علمیه استان و مهندس ملایی مدیر عامل آب منطقه ای هرمزگان و جمعی از مدیران و معاونین حوزه و شرکت آب منطقه ای هرمزگان در محل مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان به امضا رسید.
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین حقیقی ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س) و تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان و عرض خوش آمدگوئی به مدیر کل آب منطقه ای استان و همراهان ایشان بیان کردند: این تفاهم نامه در راستای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب های زیر زمینی و جلوگیری از اسراف و  هدر رفت منابع آبی است.

ایشان افزودند: بحث اسراف و تبذیر یکی از مفاهیم مهم دینی است که اسلام به نحو جدی با آن به مقابله پرداخت است. لذا می توان گفت که در این زمینه رسالت حوزه های علمیه و شرکت آب منطقه ای مشترک می باشد که لازم است با هم افزائی نیروها به این مهم بپردازند. 

وی گفت: حوزه های علمیه با گروه‌ها و اقشار مختلفی در جامعه ارتباط دارد که خود می‌تواند کمک شایانی به این امر داشته باشد.
 حقیقی افزود: بیش از ۱۲۰ نفر مبلغ و ۱۲۰ استاد و کادر اداری حوزه های علمیه و بیش از ۸۰۰ نفر از طلاب حوزه های علمیه استان می توانند در امر فرهنگ سازی صرفه جویی آب همکاری های خوبی داشته باشند.
 ایشان افزود: امید است این تفاهم نامه زمینه ای باشد برای سایر همکاری های متقابل که در آینده باید شکل بگیرد.

در این نشست مدیر عامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: فراهم آمدن بستر مناسب همکاری و هم افزایی فی مابین این شرکت و حوزه های علمیه در جهت مشارکت و همکاری در اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی با بهره مندی از ظرفیت های دو طرف را می توان از اهداف این تفاهم نامه بر شمرد .
مهندس ملایی افزود: روحانیون و مبلغین ظرفیت های بی بدیلی در جهت جریان سازی و موج آفرینی فرهنگی و روشنگری و آگاهی بخشی جامعه می باشند.
لازم به ذکر است این تفاهم نامه همکاری به همت حجت الاسلام مهدیان راد معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان هرمزگان در پنج ماده به امضاء رسید.

انتهای پیام

مدارس استان

loading...