Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
  • آموزش تصویری ارسال درخواست
  • تقدیر حوزه علمیه کشور از مدیریت حوزه‌های علمیه استان
  • جذب سرباز طلبه

قائم مقام حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: امروز می بینیم که سپاه پایگاه های بسیج خود را در سراسر دنیا گسترش می دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله غفوری قائم مقام مدیریت حوزه های علمیه کشور در جشن بزرگ نیمه شعبان که در مدرسه النبی(ص) بندرعباس برگزار شد با بیان اینکه در دوران حساس غیبت کبری قرار داریم؛ گفت:امروز وظایف سنگین تری بر روی دوش شیعیان نسبت به سایر مسلمین قرار داده شده است به این دلیل که پیامبر (ص) و امام معصوم در جامعه حضور ندارد و چشم مردم به امام(ع) نمی افتد .

وی با بیان اینکه پیامبر(ص)مردم مومن آخر الزمان را از یاران بدر و احد هم بالاتر می دانست؛ افزود: برای دوران غیبت تکالیفی تعیین شده است که جزو اولین آن ها مسئله ی انتظار فرج می باشد که در امت پیامبر (ص) بالاترین عبادت محسوب می شود.

حجت الاسلام غفوری ادامه داد: وظیفه ی دیگری که بر دوش ما گذاشته شده است صبر و استقامت در برابر سختی ها و دشواری ها برای تلاش در جهت زمینه سازی ظهور حضرت حجت بن الحسن (ع) است و در این راه سختی های فراوانی وجود دارد ما امروز حرف های نامربوط و ناروای بسیاری می شنویم ولی باید استقامت کنیم و زمینه برای آمدن مصلح جهانی مهیا سازیم .

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان حدیثی از امام صادق (ع) تاکید کرد: کسی که در سختی های دوره ی غیبت ایستادگی کرده باشد و بر عقیده ی حق خود پایدار بماند و برای ظهور زمینه سازی کند مانند کسی است که دوشادوش پیغمبر شمشیر زده باشد.


حجت الاسلام غفوری اظهارداشت: تمام نشانه ها برای تحقق حقیقت ظهور و زمینه سازی آن امروز نمایان شده است چنانچه می بینیم که چنین سپاهی ایجاد شده است که در نقطه نقطه ی عالم پایگاه های بسیج خود را در حال دایر کردن است و می تواند نیروهایی چون حزب الله در لبنان، حشدالشعبی در عراق ،انصارالله در یمن را ایجاد کند و حتی در فرانسه مردمی که بر علیه نظام سرمایه داری سلطه تظاهرات می کنند عکس سردار قاسم سلیمانی را در دست می گیرند این ها همه نشانه ی زمینه سازی برای ظهور وجود مقدس ولیعصر (عج) می باشد.

قائم مقام حوزه های علمیه کشور خاطرنشان کرد: تلاش برای ایجاد جبهه ی انقلابی در مقابل آن انتظار منفی قرار دارد که بعضی ها ساز کرده اند کلام باطلی را که ما باید خودمان هم فساد و ظلم و جور کنیم تا حضرت ظهور کنند در صورتی که اینطور نیست و حرکت سپاه حق باعث دجال تر شدن دشمن می شود و ظلم و جور و دشمنی خود را افزایش می دهد چنانچه در طول این ۴۰ سال مشاهده کرده ایم که روز به روز استکبار جهانی ظلم و دشمنی هایش را با ما افزایش داده است.

مدارس استان

loading...