Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
  • آموزش تصویری ارسال درخواست
  • تقدیر حوزه علمیه کشور از مدیریت حوزه‌های علمیه استان
  • جذب سرباز طلبه
جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور مسئولین ‌،اساتید ، طلاب و روحانیون با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین غفوری قائم مقام حوزه های علمیه کشور در حوزه علمیه بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان حجت الاسلام و المسلمین حقیقی مدیر حوزه های علمیه هرمزگان ضمن خوش آمد گویی به همه مسئولان و شرکت کنندگان در این جشن به تشریح فعالیت ها و برنامه های مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان پرداخت.

وی ضمن تبریک ولادت باسعادت امام زمان(عج) گفت: تمام برنامه های مرکز مدیریت حوزه های استان در راستای تقویت علم و تهذیب استان می باشد.


حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله غفوری قائم مقام مدیریت حوزه های علمیه کشور در این جشن گفت:امروز وظایف سنگین تری بر روی دوش شیعیان نسبت به سایر مسلمین قرار داده شده است به این دلیل که پیامبر (ص) و امام معصوم در جامعه حضور ندارد و چشم مردم به امام(ع) نمی افتد .

وی با بیان اینکه پیامبر(ص)مردم مومن آخر الزمان را از یاران بدر و احد هم بالاتر می دانست؛ افزود: برای دوران غیبت تکالیفی تعیین شده است که جزو اولین آن ها مسئله ی انتظار فرج می باشد که در امت پیامبر (ص) بالاترین عبادت محسوب می شود.

حجت الاسلام غفوری ادامه داد: وظیفه ی دیگری که بر دوش ما گذاشته شده است صبر و استقامت در برابر سختی ها و دشواری ها برای تلاش در جهت زمینه سازی ظهور حضرت حجت بن الحسن (ع) است و در این راه سختی های فراوانی وجود دارد ما امروز حرف های نامربوط و ناروای بسیاری می شنویم ولی باید استقامت کنیم و زمینه برای آمدن مصلح جهانی مهیا سازیم .

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان حدیثی از امام صادق (ع) تاکید کرد: کسی که در سختی های دوره ی غیبت ایستادگی کرده باشد و بر عقیده ی حق خود پایدار بماند و برای ظهور زمینه سازی کند مانند کسی است که دوشادوش پیغمبر شمشیر زده باشد.


مراسم جشن بزرگ نیمه شعبان با مداحی مداحان اهلبیت و تواشیح خوانی گروه نو الزهرا همراه بود و به کسانی که نام آنها مهدی بود از دستان
حضرت آیت الله نعیم ابادی و حجت الاسلام غفوری به رسم یاد بود هدایایی اهدا شد.

0f41f8cd-0fc3-4004-bc04-76ae2d70cffe
0f41f8cd-0fc3-4004-bc04-76ae2d70cffe
4576e6ec-f04f-428a-9b9a-aab5a97a3eb6
4576e6ec-f04f-428a-9b9a-aab5a97a3eb6
Previous Next Play Pause
1 2

مدارس استان

loading...