Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
کد خبر : 195

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان ظهر امروز تفاهم نامه همکاری بین مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان هرمزگان و کمیته امداد امام خمینی منعقد شد.

در این جلسه که ذر محل اداره کل کمیته امداد برگزار گردید حجت الاسلام و المسلمین حقیقی مدیر حوزه های علمیه استان هرمزگان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) و حوزه علمیه دو ظرفیت عظیمی هستند که اگر در کنار هم قرار گیرند می توانند خدمات فراوانی به جامعه هدف خود ارائه دهند.
وی افزود: بخش اعظمی از جامعه هدف ما در این تفاهم نامه مستمری بگیران کمیته امداد هستن که با ترویج سبک زندگی اسلامی در بین آنها که از مسائل مورد تاکید مقام معظم رهبری است، می توان الگوی خوبی از همکاری های طرفین را به جامعه ارائه داد و به نتایج مهمی در این راستا رسید.
  حقیقی تاکید کرد: حوزه علمیه داری ظرفیت۱۵۰ مبلغ و حدود ۱۲۰ استاد و کادر مدیریتی در حوزه های علمیه و بیش از ۸۰۰ نفر طلبه مشغول به تحصیلی است که می‌توان از آن برای ‍‍‍‍حصول به اهداف مورد نظر این تفاهم نامه که تعالی فرهنگی جامعه است استفاده برد.

مدیر حوزه های علمیه استان ادامه داد که امیدوریم این تفاهم نامه  نقطه ی شروعی باشد برای سایر همکاری ها و تفاهم نامه های طرفین که در ادمه مسیر و برای کمک به همدیگر شکل بگیرد.
در ادامه این جلسه آقای الهیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی کمیته امداد رسیدگی به مشکلات فرهنگی خانواده ها می باشد و  حوزه های علمیه می توانند در حل این مشکلات به خوبی نقش آفرینی کنند.

مدیر کل کمیته امداد افزود: در بحث ترویج زکات و طرح های مختلف فرهنگی امداد حوزه علمیه  می تواند بازوی خوبی برای کمیته امداد باشد و امیداوریم که بتوانیم از این ظرفیت عظیم در کمیته امداد هر چه بهتر استفاده کنیم. 

گفتنی است: این تفاهم نامه با پیگیری معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه استان و معاونت فرهنگی کیمته امداد جهت استفاده از ظرفیت مبلغین منعقد شده است و مقرر گردید در ادامه این دو بخش پیگر اجرائی شدن این تفاهم نامه گردند.

انتهای پیام