Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

با توجه به بخشنامه ستادی معاونت محترم تهذیب حوزه های علمیه کشور "مورخه 97/12/20" مبنی بر ضرورت برگزاری طرح میثاق طلبگی۲ این معاونت

با توجه به بخشنامه ستادی معاونت محترم تهذیب حوزه های علمیه کشور "مورخه 97/12/20" مبنی بر ضرورت برگزاری طرح میثاق طلبگی۲، معاونت تهذیب استان بعد از برگزاری حداقل ۴ جلسه مقدماتی با حضور مدیریت محترم مرکز استان جناب حجت الاسلام والمسلمین حقیقی و معاون تبلیغ و یکی از روحانیون شاخص استان حجت الاسلام محمدعلی لبخندان تصمیم بر این شد که این دوره از عصر روز پنجشنبه 29 فروردین تا عصر روز شنبه 31 فروردین در مدرسه النبی(ص) بندرعباس برگزار گردد.
در تاریخ مقرر پذیرش طلاب آغاز گردید و تا غروب روز پنجشنبه تمامی طلاب شرکت کننده در دوره در محل برگزاری دوره حضور پیدا کردند. 
در این طرح معاونین تهذیب به همراه یکی از اساتید مدارس حضور داشتند و در این طرح کمک شایانی به مسئولین اجرایی طرح کردند. بنابراین با احتساب این افراد طرح با حضور ۲۵ نفر از بهترین کارشناسان آغاز گردید.

 برای برگزاری درس اخلاق از محضر حضرت آیت الله نعیم آبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس و حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی معصومی لاری استفاده شد.
*در کارگاه احکام از مدیر توانمند مدرسه علمیه بندر لنگه جناب حجت الاسلام و المسلمین عبدالمهدی حیدر زاده استفاده گردید. از خصوصیات این کارگاه جوان بودن استاد و شیوه خاص بیان احکام توسط ایشان بود که بر کیفیت و شادابی کارگاه افزود.
*در کارگاه قران از محضر استاد گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین شفاهی از اساتید مدرسه علمیه جاسک بهره مند شدیم.
*برای جلسه پرسش و پاسخ با توجه به مشغولیت فراوان مدیریت محترم مرکز از استاد معصومی استفاده شد.
برای تکمیل فرم آداب, اخلاق و زی طلبگی حلقه های انس با حضور ۸ نفر طلبه در هر حلقه تشکیل گردید یعنی قریب به ۱۶ حلقه تشکیل شد. جلساتی با کارشناسان حلقه‌ها گرفته شد و شیوه ی ارتباط گیری با طلاب و نحوه تعامل با آنها مورد بررسی دقیق قرار گرفت.
در ارزیابی قرآن, احکام و مشاوره از محضر اساتید و مشاورانی همچون اساتید گرامی: شفاهی, باسره, سهرابی, آوازه, رستاخیز و حیدرزاده استفاده شد.
تعداد کل طلاب شرکت کننده در این دوره ۱۴۴ نفر بود.

آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین